WC
Blog

Toalety i deski myjące – nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie

Toalety i deski myjące to nowość na rynku wyposażenia łazienek. Są oferowane przez nielicznych producentów i dostępne w renomowanych sklepach z asortymentem łazienkowym, jednak już znalazły sobie liczne grono zwolenników. Zapewniają nie tylko łatwość użycia, ale przede wszystkim wyznaczają nowe standardy w dbaniu o czystość i higienę w nowoczesnych łazienkach.

Korzyści z zastosowania desek i toalet myjących

Automatyczne deski sprzyjają w codziennej higienie intymnej i ułatwiają utrzymanie czystości w toalecie. Pozwalają na wygodne i dokładne przeprowadzenie zabiegów higienicznych za sprawą funkcji mycia z zastosowaniem delikatnego strumienia wody w temperaturze ciała. Odpowiednio dobrana do miski deska jest łatwa w montażu i zapewnia skuteczne i niezawodne działanie. Korzystanie z niej jest znacznie przyjemniejsze i ekonomiczniejsze w porównaniu ze standardowym bidetem, a dodatkowo zajmuje znacznie mniej miejsca w łazience.

Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem są toalety myjące. W tym przypadku również możemy w wygodny sposób korzystać z funkcji mycia miejsc intymnych, a także funkcji osuszania. Nowoczesne toalety myjące oferują też szereg innych możliwości, takich jak m.in. oświetlenie orientacyjne, neutralizację nieprzyjemnych zapachów czy podgrzewanie deski.

Tego typu rozwiązania pozwalają w prosty, przyjemny i skuteczny sposób utrzymać codzienną higienę. Zalecane są przede wszystkim w profilaktyce dolegliwości związanych z hemoroidami, świądem, uczuciem dyskomfortu czy zaparciami.

Przegląd desek toalet marki Geberit

  • Geberit AquaClean Sela. Cechuje się opływowym, nowoczesnym kształtem i jest dostępna w wersji podwieszanej i stojącej. Wyposażona jest m.in. w intuicyjny panel sterowania i 5 różnych poziomów ciśnienia wody. Jest łatwa w obsłudze i zapewnia komfortowe mycie strumieniem wody o temperaturze ciała.
  • Geberit AquaClean Mera. Zastosowano w niej innowacyjną technologię mycia WhirlSpray, która zapewnia delikatne, dokładne i ekonomiczne mycie dwoma dyszami. Dodatkowo model ten oferuje takie udogodnienia jak m.in. opatentowana technologia spłukiwania miski bezkołnierzowej TurboFlush, automatyczne otwieranie i zamykanie klapy sedesowej, ogrzewanie deski, oświetlenie orientacyjne, system usuwania zapachów, suszarka do obszarów stref intymnych itd.
  • Geberit AquaClean 8000. Zapewnia dokładne mycie wodą w temperaturze ciała. Wyposażona w funkcję wykrywania użytkownika oraz automatycznego czyszczenia dyszy.

Przegląd desek myjących marki Geberit

  • Geberit AquaClean 5000plus. Wyposażona jest w szereg zaawansowanych funkcji, takich jak m.in. regulowane natężenie natrysku o temperaturze ciała, dodatkowa dysza do higieny intymnej, funkcja usuwania zapachów, suszenie ciepłym strumieniem powietrza oraz zdalne sterowanie.
  • Geberit AquaClean 4000. Zapewnia wszystkie podstawowe funkcje toalety myjącej, takie jak delikatne mycie ciepłym strumieniem wody i regulowanym ciśnieniem. Gwarantuje łatwą obsługę wraz z funkcją wolnego opadania.