Kontakt.

Czekamy na Was!

W naszym salonie firmowym z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a architekci udzielą profesjonalnych konsultacji.

Mamy doświadczenie, doskonałe produkty i bardzo dobre ceny.

Serdecznie zapraszamy!

Imex Top 32 Sp z o.o.
ul. Grunwaldzka 303
80-314 Gdańsk

Telefon
tel. 58 76 82 600
tel. 58 76 82 601

Email
imex@imextop32.com
sklep@imextop32.com

Godz. otwarcia
pon-pt: 9:00 – 19:00
sob 10:00 – 14:00

Magazyn
pon-pt: 10:00 – 17:00
sob nieczynne

Kierownik sklepu

Damian Malinowski

666 871 637

damian@imextop32.com

Specjaliści ds sprzedaży

Wioletta Kuraś

728 475 478

wioletta@imextop32.com

Damian Malinowski

666 871 637

damian@imextop32.com

Joanna Szulfer

538 624 615

joanna@imextop32.com

Aleksandra Kowalska

538 624 615

ola@imextop32.com

Hurt, inwestycje, obsługa architektów

Karolina Jonientz
Szef działu
Project manager

600 817 465

karolina@imextop32.com

Przemysław Staszkiewicz
przedstawiciel handlowy

664 785 832

przemek@imextop32.com

Natalia Romanowska
asystent działu handlowego

539 905 883

natalia@imextop32.com

Jędrzej Czuba
asystent działu handlowego

532 345 446

jedrzej@imextop32.com

Księgowość

Sylwia Muzolf-Markowska

58 7682651 | 694 415 854

sylwia@imextop32.com

Dział logistyki

Grzegorz Prondzinski
kierownik działu logistyki

58 7682623 | 666 871 636

grzegorz@imextop32.com

Lena Ohnenko

58 7682622 | 668 691 497

lena@imextop32.com

Marta Rafalska

58 76 82 621

marta@imextop32.com

Sekretariat / Kadry

Beata Garas

58 7682611 | 666 871 670

imex@imextop32.com

Prezes

Błażej Żmijewski

kontakt przez Sekretariat

Magazyn

Piotr Kuchciński

piotr@imextop32.com

Imex Top 32 Sp z o.o.

ul. Grunwaldzka 303
80-314 Gdańsk

.

tel. 58 76 82 641
mail: magazyn@imextop32.com

Godz. otwarcia

pon-pt: 10:00 – 17:00
sobota: nieczynne

Kierownik magazynu

Piotr Kuchciński

58 7682641 | 728 475 474

Napisz do nas