Kontakt.

Czekamy na Was!

W naszym salonie firmowym z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a architekci udzielą profesjonalnych konsultacji.

Mamy doświadczenie, doskonałe produkty i bardzo dobre ceny.

Serdecznie zapraszamy!

Imex Top 32 Sp z o.o.
ul. Grunwaldzka 303
80-314 Gdańsk

Telefon
tel. 58 76 82 600
fax. 58 76 82 610

Email
imex@imextop32.com
sklep@imextop32.com

Godz. otwarcia
pon-pt: 9:00 – 19:00
sob 10:00 – 14:00

Kierownik sklepu

Anna Łabuć

666 871 637

anna@imextop32.com

Specjaliści ds sprzedaży

Wioletta Kuraś

58 7682605

wioletta@imextop32.com

Monika Mikulska

58 7682608

monika@imextop32.com

Damian Malinowski

58 7682602

damian@imextop32.com

Joanna Szulfer

58 7682605

joanna@imextop32.com

Hurt, inwestycje, obsługa architektów

Karolina Jonientz
Project manager

600 817 465

karolina@imextop32.com

Przemysław Staszkiewicz
przedstawiciel handlowy

664 785 832

przemek@imextop32.com

Natalia Romanowska
asystent działu handlowego

58 7682613 / 539905883

natalia@imextop32.com

Księgowość

Sylwia Muzolf-Markowska

58 7682651 | 694 415 854

sylwia@imextop32.com

Dział logistyki

Grzegorz Prondzinski

58 7682623 | 666 871 636

grzegorz@imextop32.com

Lena Ohnenko

58 7682622 | 668 691 497

lena@imextop32.com

Sekretariat

Beata Garas

58 7682611 | 666 871 670

beata@imextop32.com

Prezes

Błażej Żmijewski

kontakt przez Sekretariat

Magazyn

Imex Top 32 Sp z o.o.

ul. Grunwaldzka 303
80-314 Gdańsk

.

tel. 58 76 82 641
mail: magazyn@imextop32.com

Godz. otwarcia

pon-pt: 9:00 – 18:00
sobota: nieczynne

Kierownik magazynu

Piotr Kuchciński

58 7682641 | 728 475 474

Napisz do nas