O firmie.

IMEXtop32

Należymy do Grupy Imola, która znajduje się w ścisłej czołówce największych i najbardziej docenianych producentów płytek ceramicznych we Włoszech. W Polsce są dostępne trzy jej marki: Imola Ceramica, LaFaenza Ceramica i Leonardo Ceramica. To wysokiej jakości produkty, cenione na całym świecie przez architektów i użytkowników.

Nasza firma handlowa Imex Top 32 Sp. z o.o. powstała w 1992 roku, a sprzedaż produktów prowadzimy we własnym salonie fabrycznym. Dla wygody naszych klientów jest on zlokalizowany przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta tj. przy Alei Grunwaldzkiej 303 w Gdańsku. Znajduje się tu bogata i nowoczesna ekspozycja, na której prezentujemy płytki ceramiczne oraz wyposażenie łazienek.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu! Nasz asortyment to m.in. płytki podłogowe, płytki kuchenne i płytki ścienne, armatura sanitarna, wyposażenie łazienek, płytki mozaiki (mozaiki podłogowe, mozaiki ścienne) ceramika sanitarna, armatura łazienkowa, kabiny prysznicowe, wanny, wanny wolnostojące, meble łazienkowe, baterie, płytki ceramiczne Zień, płytki Tubądzin, płytki ceramiczne Imola, ceramika Catalano, grzejniki łazienkowe, gresy, chemia budowlana, toalety myjące, umywalki, bidety, kabiny, baseny SPA, stelaże WC oraz najróżniejsze akcesoria łazienkowe.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, stawiając na wysoką jakość oraz wyjątkowe wzornictwo. Z powodzeniem znajdziecie Państwo u nas produkty takich marek, jak: Imola, Groche, Zucchetti, Catalano, Vileroy&Boch, Vitra, Geberit, Easy Drain, Marmite, Jacuzzi, Palazzani, Zehnder, Vasco, Barwolf, Kaldewei, Grohe, GSI, Mapei, Leonardo, Lafaenza, PGC, Emporia, Limone Ceramika, Kludi, Defra, Laufen, Sanswiss, Kessel itp.

Poznaj nasz zespół

Kierownik sklepu

Anna Łabuć

666 871 637

anna@imextop32.com

Specjaliści ds sprzedaży

Wioletta Kuraś

58 7682605

wioletta@imextop32.com

Monika Mikulska

58 7682608

monika@imextop32.com

Damian Malinowski

58 7682602

damian@imextop32.com

Joanna Szulfer

58 7682605

joanna@imextop32.com

Hurt, inwestycje, obsługa architektów

Karolina Jonientz
Project manager

600 817 465

karolina@imextop32.com

Przemysław Staszkiewicz
przedstawiciel handlowy

664 785 832

przemek@imextop32.com

Natalia Romanowska
asystent działu handlowego

58 7682613 / 539905883

natalia@imextop32.com

Księgowość

Sylwia Muzolf-Markowska

58 7682651 | 694 415 854

sylwia@imextop32.com

Dział logistyki

Grzegorz Prondzinski

58 7682623 | 666 871 636

grzegorz@imextop32.com

Lena Ohnenko

58 7682622 | 668 691 497

lena@imextop32.com

Sekretariat

Beata Garas

58 7682611 | 666 871 670

beata@imextop32.com

Prezes

Błażej Żmijewski

kontakt przez Sekretariat

Magazyn

Imex Top 32 Sp z o.o.

ul. Grunwaldzka 303
80-314 Gdańsk

.

tel. 58 76 82 641
mail: magazyn@imextop32.com

Godz. otwarcia

pon-pt: 9:00 – 18:00
sobota: nieczynne

Kierownik magazynu

Piotr Kuchciński

58 7682641 | 728 475 474