projektowanie łazienek
Blog

Ceramika Venis – nowe spojrzenie na projektowanie łazienek

Dobór odpowiedniego wyposażenia w łazience wpływa nie tylko na funkcjonalność pomieszczenia, ale również na estetykę. Właśnie dlatego warto poszukiwać takich rozwiązań, które pomogą uzyskać satysfakcjonujące efekty. W żadnej łazience nie może zabraknąć ceramiki. Na szczególną uwagę osób, którym zależy na jakości i wyjątkowych efektach, zasługuje ceramika Venis. Czym się wyróżnia i dlaczego warto ją wybrać?

Czym się może pochwalić firma Venis?

Wybór odpowiedniego producenta, jeżeli chodzi o produkty do łazienki, jest gwarancją jakości i estetyki. Jeżeli chodzi o omawianą ceramikę łazienkową Venis, to firma zajmuje się przede wszystkim dostarczaniem płytek ceramicznych, płytek z kamieni naturalnych oraz gresów, które można łatwo dopasować do właściwie wszystkich baterii łazienkowych czy innych elementów armatury.

Venis do produkcji swojego asortymentu wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości materiały. Są to między innymi:

  • granit,
  • marmur,
  • łupek,
  • kwarcyt,
  • onyks.

Czym się wyróżniają płytki Venis? 

Venis to producent, który dostarcza wielu różnych rozwiązań, tym samym umożliwiając wykończenie łazienki w wielu stylach. Mowa tutaj przede wszystkim o płytkach łazienkowych. Mają szerokie zastosowanie, a ich estetyka sprawia, że można je położyć nie tylko w łazience, ale również w salonie i w innych pomieszczeniach. Dużą popularnością cieszą się na przykład płytki imitujące kamień.

Dają naprawdę wyjątkowy efekt, a przy tym nie są drogie.

Ponadto produkty Venis wyróżniają się trwałością i odpornością na szkodliwe czynniki, w związku z czym świetnie zniosą wilgoć panującą w łazience. Design płytek jest przemyślany, a jednocześnie wyjątkowy, w związku z czym można dopasować go do każdego wnętrza, jednocześnie nadając mu nietypowego charakteru.